Zamów opał

Sprawdź >>

Opał – Zamów teraz

Skład Węgla MBM ma w swojej ofercie – Ekogroszek, Węgiel kamienny typu orzech i kostka oraz ecomiał. Nasz skład opału to największy sprzedawca węgla kamiennego w okolicy Płocka. W swoim asortymencie posiadamy węgiel i ekogroszek w workach oraz luzem. Kaloryczność poszczególnych  produktów wynosi od 24 MJ do 30 MJ. Dzięki szerokiej gamie produktów każdy może dopasować odpowiedni opał pod swój dom i piec. Dowóz do klienta wykonujemy ciężarówkami typu wywrotka oraz HDS. Sprzedajemy węgiel z myślą o tych, którzy szukają opału z najwyższej półki. Nasz opał posiada Certyfikat Jakości!

 Wybierz najlepszy węgiel dla swojego domu – Zamów teraz

Ekogroszek workowany i luzem

 Sztygar, Karlik, Ekotec, Ekoret, Skarbek – Bobrek  ,

Węgiel Orzech i Kostka  workowany  i luzem

Orzech Drobny 28MJ (KWW Staszic), Orzech Pośredni 24, 25, 28MJ,(KWW Sobieski, Piast, Staszic, Wesoła)

Kostka 25-28MJ (KWW Piast, Wesoła, Staszic)

ECO Miał 24MJ  –  workowany i luzem

Nowość ! Pellet Stabrawa – Już w sprzedaży!

Sprawdź naszą ofertę – PRZEWIŃ W DÓŁ

WYBIERZ SWÓJ WĘGIEL I ZAMÓW ONLINE


 

Materiały Budowlane

Hurtownia Materiałów Budowlanych MBM to solidne zaopatrzenie budowy!

 

Materiały budowlane najwyższej jakości to oszczędność czasu i pieniędzy. Hurtownia Materiałów Budowlanych MBM poleca sprawdzonych i solidnych producentów. Do najchętniej wybieranych produktów należą Bloczek komórkowy (pustak) SOLBET, SILKA, YTONG, chemia budowalna marki ATLAS, IZOLBET, SOLBET, systemy izolacji termicznej ISOVER i URSA, styropian marki ARBET oraz kominy marki KOCH. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji oferując stal zbrojeniową, nadproża, belki, strzemiona, bloczki fundamentowe. Produkty w naszej ofercie posiadają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty. Współpracujemy z wykonawcami, majstrami oraz inwestorami. Zapewniamy transport materiałów budowlanych z rozładunkiem HDS. Oferujemy konkurencyjne ceny i możliwość ich negocjacji . Napisz o darmową wycenę twojej budowy!

 

Materiały Budowalne potrzebne na każdej budowie. Kliknij na wybrany produkt i dowiedz się więcej!

Kontakt

P.W. MBM Marek Moderacki

ul. Lipnowska 10
09-411 Mańkowo gm. Stara Biała
Tel:
24 365 63 26 ,
608 417 479
E-mail:
kontakt@mbmsklep.pl
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 7 – 17
Sobota 7 – 13

 


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat (wymagane)

Treść wiadomości


(opcjonalna) Wyrażam zgodę na informowanie mnie drogą elektroniczną (wiadomość email) oraz telefoniczą o promocjach i nowościach przez przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MBM Marek Moderacki z siedzibą w Mańkowie (09-411), ul. Lipnowska 10, NIP 774-195-25-59.