Bloczek Silka

Bloczki wapienno-piaskowe Silka stosowane są przede wszystkim do wznoszenia konstrukcji murowych w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i inwentarskim. Produkcja z naturalnych surowców – piasku, wapna i wody, oraz duża gęstość bloków Silka sprawiają, że charakteryzują się one szeregiem bardzo korzystnych właściwości. Pozwala wybudować ciepły i energooszczędny dom od piwnicy aż po dach. Silka to innowacyjne systemy budowlane o wysokich parametrach cieplnych i wytrzymałościowych, które pozwalają szybko i sprawnie wznosić budynki o różnym przeznaczeniu.

 

Galeria Zdjęć – Zobacz

 

Co charakteryzuje bloczki Silka? Przede wszystkim charakteryzuje je wysoka wytrzymałość. Tak wysoka wytrzymałość pozwala na projektowanie ścian konstrukcyjnych o grubości 18, 15 lub nawet 12 cm. Kolejnym atutem Silki jest
izolacyjność akustyczna. Dzięki wysokiej gęstości, ściany z bloków Silka stanowią masywną przegrodę o bardzo dobrej izolacyjności akustycznej, co ma szczególne znaczenie w budownictwie wielorodzinnym.
Mury z bloków Silka należą do najtrwalszych konstrukcji pod względem mrozoodporności. To pozwala na ich stosowanie nawet w bardzo trudnych warunkach, w których nie można stosować innych elementów murowych. Warte podkreślenia są naturalne surowce oraz precyzyjny system kontroli jakości które sprawiają, że bloki wapienno-piaskowe Silka należą do najzdrowszych materiałów budowlanych.

Bloczki Silka znalazły już wielu nabywców, którzy chętnie polecają je do budowy domu. Hurtownia materiałów budowlanych MBM proponuje swoim klientom tylko sprawdzone rozwiązania. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz dostawę materiałów na budowę ciężarówkami z rozładunkiem HDS. Ten i wszystkie potrzebne materiały do budowy domu znajdziesz w naszej hurtowni.

Napisz do nas! Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę materiałów budowlanych.

 

Napisz do Nas ! – Formularz