Postaw na nowoczesny komin! – Jak wygląda? Sprawdź

Jak wygląda nowoczesny komin? To pytanie zadaje wielu naszych klientów. Nowoczesny komin to ekologiczny, bezpieczny oraz ekonomiczny system zapewniający komfort w użytkowaniu przez długie lata. W ciągu ostatnich dziesięciu lat technologia budowy kominów zmieniła się diametralnie. Jako hurtowania materiałów budowlanych polecamy kominy systemowe. Czym się charakteryzują i jak wyglądają nowoczesne komin? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule.

 

Skład budowlany MBM poleca Systemy kominowe HOCH

Zobacz poniżej jak wygląda nowoczesny komin

 

HOCH Systemy Kominowe to produkty łatwe w montażu i bezpieczne w użytkowaniu. Charakteryzują się oszczędnością, ponieważ dzięki gotowym elementom ich montaż jest szybki i ekonomiczny. Jako hurtownia materiałów budowlanych polecamy naszym klientom jedynie sprawdzone rozwiązania w zakresie techniki kominowej. Proponowane kominy są odporne na pożar sadzy oraz kwasy występujące w spalinach. Przeprowadzone badania potwierdzają bezpieczeństwo użytkowania oraz ich wysoką jakość.

Najwyższą jakość kominów HOCH potwierdza europejski znak CE oraz 30-letnia gwarancja udzielna na ceramiczne systemy kominowe. Dostępne kominy są ekologiczne i uniwersalne, gdyż można je stosować do odprowadzania wszystkich rodzajów spalin.

Systemy kominowe to elementy prefabrykowane, a więc gotowe pustaki, rury, izolacja cieplna oraz elementy dodatkowe. Te elementy przyspieszają i znacznie ułatwiają proces montażu, dzięki czemu taki komin można zbudować o wiele szybciej niż komin murowany. Dzięki dużej dowolności w zakresie sposobów wykończenia kominów systemowych, można je łatwo wkomponować w elewację domu. Istnieje wiele rodzajów systemów kominowych. Wybór odpowiedniego zależy od potrzeb inwestora.

Poniżej przedstawiamy dwa najpopularniejsze warianty:

 

 

Zobacz jak produkuje się nowoczesne systemy kominowe

Dzięki ceramicznym systemom kominowym, nasze domy są komfortowe i bezpieczne. Dostępność produktów marki HOCH pozwala na kupno wysokiej jakości produktów w rozsądnej cenie.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania w sprawie systemów kominowych zapraszamy do kontaktu.

„Od 20 lat kompleksowo obsługujemy budowy”

Ul. Lipnowska 10, 09-411 Mańkowo

Zadzwoń: 24 262 09 90 , 24 365 63 26

Napisz do nas : mbmmoderacki@onet.eu

Źródło: http://www.hoch-systemykominowe.pl/