Styropian Arbet

ARBET to w 100% polska firma produkująca płyty styropianowe. Styropian firmy ARBET to cała gama produktów, służących do izolacji cieplnej budynku. Poszczególnymi produktami można chronić wieńce, ościeża, nadproża, dachy strome, i inne miejsca narażone na powstanie mostków cieplnych. Elastyczne płyty styropianowe przeznaczone do zastosowań, w których istotne znaczenie ma izolacja akustyczna. Styropian firmy ARBET to idealny produkty do ocieplania podłóg (i nie tylko) czyli tzw. PODŁOGOWE, stosowane w aplikacjach wymagających przenoszenia średnich obciążeń mechanicznych – na podłogi, stropy, stropodachy, tarasy i balkony. ARBET to również produkty do ocieplania ścian czyli tzw. FASADOWE – na ściany, szczeliny, wieńce, ościeża, nadproża, loggie, również stropy i dachy.

 

Galeria Zdjęć – Zobacz

 

Na ocieplenie fundamentów polecamy Hydropian. To nowoczesny produkt łączący w sobie trzy niezwykle istotne dla materiałów izolacyjnych cechy – bardzo małą chłonność wody, doskonałe parametry izolacyjności cieplnej i dużą odporność na obciążenia. Wytwarzany jest ze specjalnego surowca w postaci hydrofobizowanego tworzywa polistyrenowego. Ze względu na swoje właściwości Hydropian powinno się stosować w miejscach szczególnie narażonych na silne, długotrwałe zawilgocenie i poddanych wysokim naprężeniom mechanicznym.

Hurtowania materiałów budowlanych MBM to autoryzowany sprzedawca produktów firmy ARBET. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz dostawę materiałów na budowę ciężarówkami z rozładunkiem HDS. Ten i wszystkie potrzebne materiały do budowy domu znajdziesz w naszej hurtowni.

Napisz do nas! Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę materiałów budowlanych.

 

Napisz do Nas ! – Formularz