Systemowe rozwiązania to duża oszczędność – Sprawdź zanim zaczniesz budowę!

Zaczynasz budowę domu i szukasz najkorzystniejszej oferty na materiały budowlane? Rozwiązania systemowe pozwolą zaoszczędzić Ci czas i pieniądze.  Zacznijmy od tego czym są rozwiązania systemowe. To wzajemnie uzupełniające się produkty – materiały i chemia budowlana – które są niezbędne do prawidłowego wykonania danego elementu budynku. Zaletą korzystania z rozwiązań systemowych jest to, że wszystkie niezbędne produkty pochodzą od jednego producenta, co ułatwia i przyspiesza budowę domu. Rozwiązania systemowe dają gwarancję zgodnego ze sztuką budowlaną i szybkiego wykonania poszczególnych elementów budynku.

Co proponujemy naszym klientom?

System SOLBET to zestaw pasujących do siebie elementów murowych wraz z produktami chemii budowlanej, który umożliwia kompleksową realizację budowy. Korzystając z precyzyjnie zaprojektowanego systemu ściennego, mamy gwarancję, że elementy domu wykonane przy jego użyciu będą nie tylko zgodne ze standardami dotyczącymi m.in. ochrony cieplnej i akustycznej, ale także zapewnią trwałość konstrukcji. Budowa z użyciem systemu SOLBET ułatwi wykończenie budynku, podniesie też komfort jego codziennej eksploatacji, ułatwi ewentualną przebudowę i modernizację.

Najczęściej wybierane materiały na budowę

Zaplanuj swoją budowę kompleksową i zaopatrz się w dopasowane produkty. O pomyślności przedsięwzięcia decyduje możliwość idealnego dopasowania wszystkich materiałów używanych do budowy domu.  Od 20 lat kompleksowo obsługujemy budowy i zauważyliśmy, że do najczęściej wybieranych towarów przez majstrów należą:

  1. Beton komórkowy to materiał budowlany o bardzo korzystnych parametrach. Dzięki nim zmniejszają się nie tylko koszty budowy domu, który dla uzyskania odpowiedniej izolacyjności termicznej nie wymaga stosowania specjalnych rozwiązań, ale również koszty utrzymania budynku. Właśnie dzięki temu beton komórkowy jest najchętniej wybieranym budulcem do wznoszenia domów jednorodzinnych. Wymurowane z niego budynki wyróżnia wysoka izolacyjność termiczna, trwałość, a także zdrowy mikroklimat.
  2. Kształtki U są elementami traconego szalunku. Służą do wykonywania w nich elementów żelbetowych (belek żelbetowych oraz słupów żelbetowych). Same w sobie nie tworzą elementu konstrukcyjnego w ścianie. Przy murowaniu kształtek U należy wypełniać spoiny pionowe. Na czas wiązania betonu wymagają podparcia montażowego.
  3. Nadproża zbrojone z betonu komórkowego to łatwe w stosowaniu prefabrykaty. Znacznie przyspieszają wykonywanie robót murowych. Nie potrzebują podparcia montażowego.
  4. Firma Solbet łączy elementy murowane i chemie budowlaną. Takie spojrzenie na tę kwestię gwarantuje bezpieczeństwo i powodzenie przedsięwzięcia budowlanego. Dlatego coraz częściej zwraca się uwagę na rozwiązania systemowe zarówno pod względem materiałowym, jak i technologicznym. Najchętniej kupowane artykuły chemii budowlanej to zaprawa murarska do cienkich spoin do betonu komórkowego na cemencie białym i szarym, zaprawa murarska do cienkich spoin do betonu komórkowego na cemencie białym , zaprawa klejąca do zatapiania siatki – Gabit Termo Plus (na cemencie białym i szarym), klej do styropianu – Gabit Termo.

Najlepsze materiały dla twojego domu znajdziesz w MBM

„Od 20 lat kompleksowo obsługujemy budowy”

Ul. Lipnowska 10, 09-411 Mańkowo

Zadzwoń: 24 262 09 90 , 24 365 63 26

Napisz do nas : mbmmoderacki@onet.eu

chemia budowlana, MBM Płock

 solbet Płock MBM

źródło:  https://www.solbet.pl/index.php